Typowanie - Strategia - Technika

Jak pokonać takiego przeciwnika jak Lotto czy Bukmacher


Uniwersalny system typowania pewniaków, czyli jak typować tę jedną liczbę?

 

 

System ten sprawdza się np. w grze 49’s ale można tą metodę stosować z powodzeniem w innych grach Keno lub Lotto

 

 

Od czego zaczynamy?

 

 

Wybieranie liczb o najdłuższej przerwie w wypadnięciu może być skuteczne, jeśli ten okres niebytu danej liczby jest zarazem jej rekordowym niepojawieniem się tzn., jeśli dana liczba nie wypadła od 55 losowań a dotychczasowy najdłuższy okres jej braku wyniósł 50 losowań to warto na tę liczbę postawić.


Po pierwsze typuję z trzech rodzajów statystyk

 

Z moich doświadczeń wynika, że najskuteczniejszym sposobem doboru 1 liczby – Pewniaka jest wykorzystanie 3 elementów ze statystyki liczbowej.

 

1.Częstość występowania danej liczby, – czyli czy liczba jest „gorąca” czy też „zimna"

 

2. Maksymalna przerwa danej liczby, – czyli ile maksymalnie losowań dana liczba pauzowała zanim została ponownie wylosowana

 

3.Ile analizowana przez nas liczba obecnie pauzuje w stosunku do swojej teoretycznej maksymalnej przerwy

 

„Ręczne” wytypowanie takiej liczby zajęłoby trochę czasu - w ciągu dnia mamy 2 losowania i 3 statystyki liczb do przerobienia i co tu zrobić.

 

Jest jedno proste wyjście, należy ściągnąć sobie z Internetu program który zrobi za nas wszystkie wyliczenia.

 

Najlepszym takim programem wg mnie jest program Multiliczby 2.16 link poniżej (trzeba się zarejestrować -rejestracja jest płatna )

 

http://www.multiliczby.com/

 

Autor programu stworzył go przede wszystkim do pomocy przy typowaniu parek, – ale program jest idealny do typowania pewniaków. 

 

Do programu Multiliczby 2.16  nie da się wpisać więcej jak 6 liczb - tak więc np w grze 49's  korzysta się z wyników bez Bonus Balla ( 7 numerka)

 

Co należy zrobić?

 

Po dodaniu najświeższych losowań i uruchomieniu programu, trzeba wejść w zakładkę „1” pojedyncze liczby ustawić zakres losowań na 100 losowań wstecz ( z symulacji w grze 49’s – i innych gier wynika, że jest to optymalna ilość losowań)  i nacisnąć „oblicz” następnie wejść w zakładkę liczby pewne i wybrać pierwszą lub drugą liczbę od góry albo ostatnią liczbę z powstałej tabeli – nie zmieniać żadnych parametrów procentu liczb gorących i czasu oczekiwania. 

 

Kolejną opcją którą możemy z powodzeniem wykorzystać jest zakładka liczby gorące – najlepszą liczbą jest pierwsza liczba od góry – najgorętsza

 

Jeżeli liczba gorąca jest taka sama jak 1 liczba z zakładki liczby pewne to mamy bardzo duże prawdopodobieństwo że taka liczba „wejdzie”

 

Jednak dla zabezpieczenia ewentualności wystąpienia sytuacji w której czas oczekiwania na taką liczbę przekroczy wyliczony limit progresywny proponuję grać z poślizgiem odczekujemy 5 losowań i dopiero gramy.

 

Z symulacji wynika że średnio taka liczba pada koło 7 - 13 losowania – gramy progresją do momentu jej wystąpienia  - zdarzają się jednak sytuacje "kominy" gdzie taki typowany pewniak nie chce wejść nawet dłużej niz 30 losowań wtedy pozostaje nam gra według Metody Insurance ( z zabezpieczeniem ewentulanej wpadki)

 

Bardzo ważna rzecz!!!

 

Każdorazowo typujemy na nowo tzn. po losowaniu w którym nie trafiliśmy naszego Pewniaka np. pierwszą liczbę od góry, po aktualizacji wyników obliczamy na nowo Liczbę Pewną i typujemy obecną pierwszą liczbę od góry - jeżeli Liczba Pewna się powtarza to na nią typujemy ponownie, jeśli nie to typujemy tą która wychodzi z obliczeń.

 

 

Przykład wyznaczania Pewniaka przy pomocy programu multiliczby:


1.Wchodzimy w zakładkę "1" i ustawiamy zakres losowań na 100

 

2.Tabela liczb gorących

 - z wyliczeń wynika że 1 liczbą gorącą jest 32 - typujemy więc liczbę 32,

 

3. W kolejnym losowaniu (przy 100 analizowanych losowaniach wstecz) na pozycji 1 liczby gorącej jest liczba 2 - więc teraz typujemy liczbę 2 i.t.d.

 

4. Gramy na tę pozycję liczby do momentu jej "wejścia" potem szukamy innych pozycji liczb np w tabeli liczb pewnych ( zasada odczekania minimum 5 losowań o której napisałem wcześniej)

 

Tak samo mozna wyznaczyć liczby w tabeli zimnych liczb lub pewnych i grać na "właściwe liczby" - o największym okresie niebytu na danej pozycji

 

Tak wygląda według mnie najlepsza metoda wyznaczania pewniaków którą można zastosować do większości dostępnych loterii

 

Należy pamiętać o jednym - nie zawsze wytypowana liczba wejdzie w najbliższym losowaniu.

 

Czasem trzeba czekać długi okres czasu zanim dana liczba zostanie wylosowana.

 

Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!