Typowanie - Strategia - Technika

Jak pokonać takiego przeciwnika jak Lotto czy Bukmacher


 

Poniżej zamieszczam kolejne metody typowania Multi-Multi ( również lotto)  które proponuję przetestować i używać, każda z nich jest specyficzna i na swój sposób skuteczna. 

 

 

1.Metoda "Strefa 20" - strefy faktycznie są ruchome i zmieniają się okresowo

 

Metoda typowania powstała kiedy zauważyłem pewne powiązania liczb występujące co 20 losowanie ( podobieństwa liczb które wypadły) najlepiej będzie to widoczne na przykładzie poniżej

 

Analizując co 20 losowanie oraz losowania sąsiednie możemy wyłapać liczby które się powtarzają - oczywiście sama technika wymaga wprawy oraz "wyczucia" właściwych liczb, przy jej używaniu korzystam ze 100 ostatnich losowań. 

 

 

 

 

 W powyższej tabeli zaznaczono na ciemny niebieski kolor losowanie bazowe sprzed 20 dni, a na czerwono losowanie które typowaliśmy na podstawie tej metody.

Jak widać parę liczb powtórzyło się bezpośrednio a inne weszły z losowań poprzedzających i następnych po losowaniu bazowym

 

 

Metoda ta jest bardzo skuteczna przy typowaniu pewniaka - 1 liczby  

 

 

2.Metoda "Pamięć Przyszłości"

 

Do opanowania tej metody niezbędna jest technika relaksacyjna która wprowadza nasz umysł w odpowiedni stan tzw Alfa.

 

Jeśli ktoś z czytelników miał do czynienia z medytacją, technikami autosugestii, doskonaleniem umysłu czy też metodami Silvy to ta część opisu nie bedzie jakąś nieznaną, tajemniczą nowością.

 

Aby się zrelaksować należy wygodnie usiąść wględnie się położyć zamknąć powieki po czym skierować oczy " w górę" ( zamknięte ) następnie rozluźnić poszczególne części ciała zaczynając od czubka głowy,poprzez czoło, nos, policzki, zęby, szyję, kark,ramiona, ręce, klatkę piersiową, brzuch, plecy, na nogach i stopach kończąc (przy rozluźnianiu można poruszać poszczególnymi częściami ciała dla zwiększenia efektu) po zrelaksowaniu ciała zaczynamy relaksować umysł zaczynając liczyć od 100 w dół do 1.

 

Po dotarciu do liczby 1 dla pogłębienia stanu Alfa można wyobrazić sobie np plażę, szum morza, odczuć gorące słonce, ujrzeć kolorystykę morza, w tym stanie umysłu możemy stosować samoleczenie, uczyć się, skupić się na samorozwoju, znajdować rozwiązania różnych spraw które w normalnym stanie umysłu są dla nas niezauważalne lub niewidoczne.

 

Teraz jesteśmy gotowi do wykonania drugiego kroku.

 

Metoda "Pamięć Przyszłości" polega na "przesunięciu" naszego ja do chwili po interesującym nas zdarzeniu.

 

Przykładowo mamy losowanie Multi-Multi o godzinie 22.00, po zrelaksowaniu się, przesuwamy nasze Ja na chwilę po losowaniu i w zależności czy jesteśmy wzrokowcem, słuchowcem czy czuciowcem ( sposób odbierania świata wzrokowiec-widzi, słuchowiec odbiera dźwięki, a czuciowiec czuje, odczuwa) widzimy, słyszymy (liczby podawane przez prezentera) lub czujemy które liczby się pojawiły.

 

Ta technika dla sceptyków niech będzie tylko ciekawostką i zdarzeniem typu "czego to ludzie nie wymyślą" dla pozostałych ciekawą propozycją na inne spojrzenie na sposoby choćby typowania zdarzeń nie do przewidzenia-losowych.

 

 

3. Metoda "Powtórzonych Zestawów Liczb" 

 

Metoda polega na wybraniu najlepszych zestawów liczb które w całym zakresie losowań które powtarzały się najczęściej np 10/10, 9/10, 8/10,7/10,6/6,5/5 i.t.d. 

 

Liczby te można wyliczyć samemu np programem Multiliczby 2.16 albo innymi podobnymi ale obliczenia wymagają bardzo szybkiego procesora.

 

Jeśli chodzi o taktykę przy graniu takimi zestawami to proponuję strategię z artykułu Multi-Multi - Strategia Działania 

 

 

 

Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!