Typowanie - Strategia - Technika

Jak pokonać takiego przeciwnika jak Lotto czy Bukmacher


Jedyny blisko 100% system typowania w Multi Multi to gra na 1 liczbę.

 

Teoretycznie każda z liczb powinna być wylosowana co 4 losowanie, oczywiście rzeczywistość odbiega od teorii.

 

Jak typować tę jedną liczbę :

 

1. Wybieranie liczb o najdłuższej przerwie w wypadnięciu może być skuteczne jeśli ten okres niebytu danej liczby jest zarazem jej rekordowym niepojawieniem się tzn jeśli dana liczba nie wypadła od 35 losowań a dotychczasowy najdłuższy okres jej braku wyniósł 30 losowań to warto na tę liczbę postawić

 


2. Metoda Grubasa 67 z forum multipasko link forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php - metoda jest bardzo skuteczna w grze na 1 liczbę i warto się z nią zapoznać Polecam!!!

 

3. Metoda "Strefa 20" opisana w temacie Multi Multi - Metody Typowania

 

4. Wykorzystanie do typowania programu wspomagającego najlepsza z metod – osobiście polecam program Multiliczby 2.16 - aktualnie już niedostępny - jeśli ktoś posiada dane rejestracyjne to może program ściągnąć stąd: Multiliczby 2.16a

 

Twórca programu stworzył go przede wszystkim do pomocy przy typowaniu parek – ale program jest idealny do typowania pewniaków.

 

Co należy zrobić:


Po ściągnięciu najświeższych losowań i uruchomieniu programu, trzeba wejść w zakładkę „1” pojedyncze liczby ustawić zakres losowań na 20 losowań wstecz ( z symulacji w grze Multi Multi wynika, że jest to optymalna ilość losowań)  i nacisnąć „oblicz” następnie wejść w zakładkę liczby pewne i wybrać pierwszą liczbę od góry albo ostatnią liczbę z tabeli – nie zmieniać żadnych parametrów procentu liczb gorących i czasu oczekiwania.

 

Dla gry Multi-Multi, tym programem typuje się Pewniaki na przynajmniej dwa sposoby:

 

1. Korzystamy ze wszystkich wyników MultiMulti z obu losowań o 14.00 i 22.00 - zakres ustawianych losowań oraz sposób doboru Pewniaka jest taki jak wyżej opisałem.

 

2. Korzystamy osobno z wyników losowań tylko z godziny 14.00 lub tylko z godziny 22.00 - zakres ustawionych losowań jak wyżej ale dobieramy Pewniaka tylko pierwszą liczbę od góry


 

Z moich symulacji wynika że maksymalny czas wypadnięcia takiej liczby dla obu powyższych technik to było 11 losowań, średnio taka liczba pada koło 4 - 5 losowania – gramy progresją do momentu jej wystąpienia.

Uwaga !!!

 

Rozwinięcie tej metody typowania zawarte jest w artykule: Uniwersalna Metoda Typowania Pewniaków