Typowanie - Strategia - Technika

Jak pokonać takiego przeciwnika jak Lotto czy Bukmacher


Gra na żywo - LIVE może być prowadzona u bukmacherów internetowych - legalnie dla obywateli polskich w efortuna , STS, totolotku

Ta metoda gry ma pewne plusy nad obstawianiem wyników meczy tylko przed ich rozpoczęciem – gdyż pozwala na elastyczne dostosowanie się do zmieniających zdarzeń.

 Analizując mecze na żywo oraz kursy zmieniające się w czasie gry w zależności od sytuacji „bramkowej” na boisku można przyjąć pewne strategie które w określonych warunkach mogą przynieść spory zysk w stosunkowo krótkim czasie.

 

Oto jedna z nich.

Wybieramy w danym dniu tylko te mecze piłkarskie z zestawu meczy LIVE u danego bukmachera w których przed rozpoczęciem spotkania kurs na faworyta jest mniejszy niż 1,80.

Zasada jest prosta - jeżeli faworyt zaczyna przegrywać 1-2 bramkami to automatycznie kurs na jego wygraną oraz remis rośnie od 3,0 - remis do ponad 7,0 wygrana (czasem nawet wyżej)

Dopiero w tym momencie obstawiamy faworyta ( zazwyczaj jest to juz druga połowa meczu).

Stawiamy zarówno na wygraną jak i zabezpieczamy się grą na remis.

 

Są dwie metody postawienia zakładu:
 

1.Coverem czyli typujemy że faworyt docelowo pomimo przegrywania meczu wygra, a zabezpieczamy sie remisem ( zwrot wkładu) czyli grając przykładowo za 10 zł  gramy stawką 6,66zł x7,0 na wygraną w przypadku wygranej mamy kwotę 46,62zł czyli kurs 4,662, a kwotą 3,34 x 3,0 zwrot w przypadku remisu 10,02zł
2.Gramy osobne progresje na remis kurs 3,0 i wygraną kurs 7,0.

Do gry Coverem można użyć poniższej tabeli z klasyczną progresją:

Image and video hosting by TinyPic


Gramy oczywiście jednocześnie na remis i wygraną z założeniem że interesuje nas wygrana!

W wyliczeniach nie uwzględniono 12% podatku

Dla gry osobnej na remis i osobnej dla wygranej można też zastosować klasyczne progresje:

Image and video hosting by TinyPic

 

Image and video hosting by TinyPic


Najlepsze do gry tą metodą są weekendy bo wtedy jest szansa wyłowienia meczy life z kursami do 1,8 i nawet jeśli którys zakończy sie faktyczna porażką faworyta to  i tak można zagrac progresją na kolejny mecz z "zestawu meczy" i docelowo osiągnąć określony zysk

Inna z metod na gry na żywo to wyłowienie meczy które w 25 – 30 minuty przy założonym kursie przedmeczowym na faworyta poniżej 1,80 mają wynik 0:0 – wtedy warto postawić że wynik do końca 1 połowy będzie 1:0 dla faworyta – kurs zazwyczaj wynosi o tym czasie na takie zdarzenie powyżej 7,0.

Może się zdarzyć że bukmacher wycofuje możliwość postawienia wyniku bramkowego np. ponad 31 minutę meczu wtedy jest jeszcze możliwość postawienia opcji powyżej 0,5 gola – i kurs im bliżej zakończenia 1 połowy tym jest wyższy – a często zespoły lubią „strzelić” sobie bramkę w ostatniej minucie meczu – kursy powyżej 7,0. - i tu nawet w przypadku niespodzianki i strzelenia bramki przez drużynę teoretycznie słabszą mamy niezły kurs ( a mogą wejść i dwie bramki lub więcej)
Oczywiście gramy progresją bo nie zawsze faworyt strzeli bramkę lub zachodzi opcja powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie


Metod gry na żywo jest więcej – np. gra na ilość rzutów rożnych, kartek i.t.p. podane przykładowe pokazują możliwości takiej gry – odpowiednio rozłożonej taktycznie tabelą progresywną tak aby w sumie inwestycja w taką grę przynosiła określone zyski.